Businessman in shirt working on his laptop in an office

Praca

Masz teraz możliwość dołączyć do naszego zespołu.

Poszukujemy zarówno profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem,
jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją karierę.
Pisz do nas: rekrutacja@arenainkaso.pl

Doradca Klienta  –  Call Center

176084877

Miejsce pracy: cała Polska – praca zdalna

lub praca w naszej siedzibie w Opolu

Twoje zadania: To rozmowa telefoniczna z właścicielami firm z całej Polski, weryfikujesz czy Klient potrzebuje naszej pomocy w odzyskaniu swoich pieniędzy od kontrahentów, którzy nie zapłacili za wykonaną usługę, sprzedany towar. Nic nie sprzedajesz.

Oferujemy:

– możliwość zdobycia doświadczenia i kompetencji zawodowych w branży

– bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + prowizja ·

– pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00

– wdrożenie oraz szkolenia w okresie próbnym umowa zlecenie, a następnie umowa o pracę

Jeżeli:

– masz doświadczenie w obsłudze klienta i negocjacje nie są Ci obce

– lubisz kontakt z ludźmi, również telefoniczny

– masz łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji biznesowych,

– szybko się uczysz

– potrafisz planować własną pracę,

– doświadczenie w branży windykacyjnej będzie dodatkowym atutem

To ta oferta skierowana jest do Ciebie !

Ogłoszenie ważne do: 28 luty 2022

Wyślij swoje CV w odpowiedzi na nasze ogłoszenie

Pracownik biurowy

142959990

Miejsce pracy:  Opole

Kogo szukamy? Osoby komunikatywnej, otwartej, odpowiedzialnej, asertywnej, lubiącej się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę, posiadającej doświadczenie w obsłudze klientów oraz dobrej znajomości obsługi komputera i innych urządzeń biurowych.

Oferujemy:
– praca w systemie jednozmianowym w godzinach 8-16, od poniedziałku do piątku
– umowa o pracę po okresie próbnym
– szkolenie wdrożeniowe + pełne wsparcie
– zdobycie praktycznej znajomości prawa gospodarczego i prawa

Twoje obowiązki:
– wykonywanie czynności biurowo-kancelaryjnych
– obsługa klientów (kontakt telefoniczny, mailowy)
– monitorowanie prowadzonych spraw
– współpraca z innymi działami

Skontaktuj się z nami

Arena Inkaso

ul. Wspólna 7, 45-850 Opole
kto-ma-wiecej-praw-wierzyciel-czy-dluznik
Arena_inkaso_logo_podpis_bok_podstawowe_RGB

Potrzebujesz pomocy w odzyskaniu długu? Prześlij nam dane a skontaktujemy się z Tobą: