Prawnik

Kancelaria windykacyjna w Polsce

USŁUGI PRAWNIKA, ZA ZRYCZAŁTOWANĄ MIESIĘCZNĄ OPŁATĄ

Jesteśmy jedną z niewielu firm na rynku, która oferuje usługi prawnicze na abonament. Za zryczałtowaną miesięczną opłatę zapewniamy pakiet usług prawnych, z których można korzystać w razie potrzeby.

Przyszłością kancelarii jest prawnik biznesowy, który nie ogranicza swojej wiedzy i doświadczenia do prawnych zagadnień, ale zna też daną branżę czy sektor gospodarki i ma doskonałą wiedzę z zakresu ekonomii, finansów i biznesu. Jest w stanie zaoferować nie tylko to, co wynika z przepisów prawa, ale także szeroko pojętego biznesu, czyli np. ocenić ryzyko podjętych działań inwestycyjnych, czy decyzji biznesowych.

Nasza firma, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, już teraz dysponuje wyspecjalizowanym personelem. Podejmuje działania, które zaspokajają oczekiwania naszych klientów zarówno tych obecnych, jak i przyszłych.

Świadczymy pełen zakres usług związanych z kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych, na terenie całego kraju. Bieżąca opieka prawna, pozwala nam lepiej poznać specyfikę firmy i mocniej zaangażować się w działalność klienta, a dzięki temu zapewnić stały, wysoki poziom bezpieczeństwa prawnego. Gwarancją wysokiej, jakości świadczonych usług, są zatrudniani prawnicy, posiadający bogate doświadczenie zawodowe, specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa.

Oferta usług prawnych dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Zakres współpracy jest nieograniczony i obejmuje wszelkie prawnie dopuszczalne czynności, jakie mogą być dokonywane na rzecz lub w imieniu klienta. Proponujemy obsługę prawną w zakresie prawa gospodarczego, handlowego, cywilnego, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa administracyjnego, podatkowego, bankowego, obrotu nieruchomościami, budowlanego, papierów wartościowych, reklamy, energetycznego, farmaceutycznego oraz windykacji należności.

Współpraca z nasza firmą przynosi naszym klientom wymierne korzyści:

  • umożliwia zoptymalizowanie kosztów obsługi prawnej, które są znacząco niższe niż przy poradach jednorazowych,
  • daje możliwość określenia z góry kosztów obsługi prawnej, co ułatwia racjonalne zaplanowanie wydatków,
  • minimalizuje ryzyko związane z prowadzeniem firmy, dając poczucie bezpieczeństwa prawnego.

Doświadczenia przekazywane nam przez naszych klientów dowodzą, iż warto korzystać z fachowej pomocy prawnej, przed podjęciem każdej decyzji o istotnym znaczeniu gospodarczym dla firmy. Zachęcamy, więc do współpracy. Z przyjemnością zapewnimy Państwu przyjazny świat prawa i damy poczucie bezpieczeństwa prawnego.

W naszym przypadku prowadzimy bezzaliczkową windykację, tak aby każdy nasz klient był zadowolony. Rozliczamy się dopiero po odzyskaniu należności. Klient płaci prowizje tylko za odzyskane kwoty, nie pobieramy opłat wstępnych.