Windykacja

Koordynator Zespołu Konsultanów Telefoniczych

KOORDYNATOR ZESPOŁU KONSULTANTÓW TELEFONICZNYCH

Zakres obowiązków:

- Nadzór nad wysoką jakością oraz skutecznością rozmów zespołu

- Przekazywanie zespołowi celów biznesowych i operacyjnych oraz dbanie o poziom ich realizacji

- Wspieranie i motywowanie zespołu w codziennych zadaniach i inicjatywach

- Dbanie o integralność i dobrą atmosferę w zespole

- Raportowanie do przełożonych

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie (umowa o pracę + system premiowy)

- praca w godzinach 8-16, od poniedziałku do piątku

- szkolenie wdrożeniowe + pełne wsparcie

- niezbędne narzędzia pracy

- pracę w miłej atmosferze w młodym, energicznym zespole

- dogodny dojazd do firmy (okolice CH Karolinka) i bezpłatny parking

Oczekujemy:

- Minimum 2-letniego doświadczenia w pracy w telesprzedaży oraz zarzadzaniu zespołem

- Samodzielność, sumienność i nastawienie na realizację celów

- Umiejętność organizacji pracy zespołu i motywowania go do osiągania założonych planów

Miejsce pracy: Arena Krzysztof Knop

ul. Wspólna 7 Opole, I piętro

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie.

Skontaktujemy się telefonicznie tylko z poszczególnymi kandydatami. Natomiast w drugim etapie rekrutacji, ze względu na obecną sytuację spowodowaną zagrożeniem epidemiologicznym, zamiast spotkania, przeprowadzimy rozmowę online.

Prosimy o umieszczeniu w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji Areny Inkaso (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”