z

O nas

alt

Arena Inkaso

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem, świadczącą usługi windykacji należności, której podstawę stanowi kompetentny i zgrany zespół pracowników. Naszym celem jest szybka i sprawna obsługa klientów przy wykorzystaniu wiedzy i posiadanych produktów. Zdobyte doświadczenie wykorzystujemy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Nasze usługi pozwalają klientom zaoszczędzić czas i skoncentrować się na głównej działalności firmy.

Arena Krzysztof Knop, NIP:754-244-09-92, REGON:531286844

alt

Nasze wartości

Dla naszych klientów oferujemy korzystne warunki współpracy. Jesteśmy elastyczni, bo wiemy, że każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia. NIe pozwalamy sobie na rutynę. Prowadzona przez nas działalność oparta jest na przepisach prawa i zasadach współżycia społecznego. Nasze relacje z wierzycielami, dłużnikami i kontrahentami są uregulowane przez wypracowany przez nas zespół norm, umożliwiający sprawną i owocną współpracę zarówno wobec klienta , jak i dłużnika, tak aby relacje wierzyciel – dłużnik nie uległy zepsuciu.

 
alt

Kontakty z naszymi Partnerami

Naszą pracę i sposób działania dostosowujemy każdorazowo do konkretnej sprawy, zapewniając całkowite wywiązanie się z podjętych zobowiązań. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, gdyż jego potrzeby i sytuacja, w której się znajduje zasługują na uwzględnienie.

Tajemnicę informacji uzyskanych podczas współpracy traktujemy poważnie, nie udostępniamy ich innym podmiotom ani osobom trzecim. Ze względu na specyfikę prowadzonych przez nas działań gwarantujemy nasze zaangażowanie oraz bezwzględną dyskrecje handlową,

Prowadzimy uczciwą i przejrzystą współpracę z naszymi Partnerami, jakiekolwiek przejawy korupcji nie są akceptowane.

alt

Kontakty z Dłużnikami

Dłużnicy objęci naszymi działaniami windykacyjnymi traktowani są z szacunkiem oraz z poszanowaniem ich praw.

Powierzone nam dane osobowe wykorzystujemy jedynie dla prowadzenia czynności windykacyjnych. Nie przekazujemy ich innym podmiotom i dbamy o ich bezpieczeństwo.